Výstava "Od Sahary po Himálaj"

2. 5. 2018 18.00 – 15. 6. 2018 21.00 Putovní výstava "Od Sahary po Himálaj" bude v květnu vystavena v Trutnově. 2.5. ji zahájí patron výstavy Mistr Robert Vano. Srdečně zveme.

Vystava Od Sahary po Himalaj

FotoInstitut.cz a FotoAparát.cz vás zvou do výstavních prostor v Trutnově. Vidět tu můžete putovní výstavu fotografií „Od Sahary po Himálaj“. 

Na výstavě dominují fotografie pořízené na fotoexpedicích v le­tech 2016 a 2017, kdy se vypravil FotoInstitut.cz pod vedením Heleny a Andreje Macenauerových fotografovat sakury do Japonska, tereje a tuleně na Helgoland, buddhistické slavnosti do Himálaje v indickém Ladakhu, kraji­nářské klenoty národních parků jihozápadu USA, jakými jsou NP Yellowstone, Teton či Rocky Mountains, etnika a hory severního Vietnamu či divokou skotskou krajinu. Účas­tníci těchto fotoexpedic pak společně poskládali mozaiku svých nejlepších fotografií. Na vystavených snímcích můžete vidět krásy přírody, fauny, horských masivů, pouští a známých monumentů, ale i unikátní záběry z míst, kam se se svými objektivy vypravili. Výstava fotografií nabízí i unikátní záběry z úplného zatmění Slunce, které účastníci fotoexpedic pořídili 21. srpna 2017 poblíž amerického městečka Casper. 

Předností výstavy jsou velké formáty pořízené vysoce kvalitní osvitovou cestou ve FotoRiegl